ככה זה התחיל
 

ככה זה התחיל

דרכו של הכפר מתחילה עם יונה פישר, יליד פולין שגדל בבלגיה והיה מתומכיו הנלהבים של ד"ר בנימין זאב הרצל. פישר נטל חלק פעיל בכמה קונגרסים ציוניים, והיה חבר הוועד הפועל הציוני ונשיא ציוני בלגיה

הראל לובל: אלוף הקריאה של הספרייה הציבורית כפר יונה 2017

הראל לובל, תלמיד כיתה ד' בבית החינוך "הדר", קרא במהלך השנה האחרונה 177 ספרים

כמדי שנה, הספרייה הציבורית בכפר יונה מקיימת טקס הכתרת אלוף הקריאה לילד או לילדה ששאלו את מספר הספרים הגדול ביותר בספרייה. השנה, הוענק התואר להראל לובל, תלמיד כיתה ד'4 בבית חינוך "הדר", שקרא 177 ספרים במהלך השנה האחרונה.

טקס הענקת התואר והפרס, התקיים בספרייה הציבורית במעמד ראש העיר, אפי דרעי ומנהלת הספרייה תרצה שקד-כהן, ובהשתתפות ילדי כיתתו, מנהלת בית הספר "הדר" - כרמית סמוראי,  ומחנכת הכיתה דיקלה.  
בנוסף, העניקה הספרייה לכיתה מפגש מקסים ומהנה עם הסופר מיכאל אבס, אשר שעשע אותם בחידות מאתגרות ובהומור. 
אפי דרעי ראש העיר: "כל-כך חשוב להרבות בקריאה ולהרחיב את הדעת. הראל הוא בעצם ההוכחה הטובה לכך, שגם בעידן הפייסבוק והטאבלטים, חדוות הקריאה של ילדי כפר יונה עדיין קיימת ובגדול. אני קורא לכל הילדים בכפר יונה, לבוא לספרייה, לשאול ספרים וליהנות מעולם שלם של חווית קריאה ושפה עשירה". 
אלוף הקריאה הראל לובל: "אני מאוד מתרגש להיות במעמד זה היום. שמחתי לגלות שקראתי הרבה ספרים, ואת זה ניתן לזקוף בין היתר, לזכותה של הספרייה היפה והמזמינה שיש לנו בעיר, לזכותה של משפחתי היקרה שתומכת ומעודדת אותי לקריאת ספרים ולזכותן של המורה ומנהלת בית הספר, שנותנים דגש וחשיבות רבה לנושא הקריאה".

לפרטים: אבריאל בן דור (דובר העירייה) 054-8170101

הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים